Ежемесячное информационное издание
издается с 2004 года
Подписной индекс: 91273
 
 
№1-2 (156), СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2019
WWW.UTG.NET.UA
Сегодня
 
НОВОСТИ ТУРБИЗНЕСА
11.02.2019
Тревел-провайдер Airlife успішно пройшов сертифікацію підключення NDC (New Distribution Capacity) Lufthansa Group до власного IT-рішення OverSky, яким користуються понад 2500 турагенцій по всій Україні для бронювання авіаквитків та готелів.
08.02.2019
90% всіх рейсів авіаперевізника виконувались вчасно, за виключення тих, де затримка була спричинена страйком співробітників аеропортів (близько 2900 рейсів або 5%). Аналогічний показник пунктуальності минулого року склав 91%.
06.02.2019
Мережа готелів Premier Hotels and Resorts однією з перших в Україні отримала сертифікат QSC та визнана China Friendly Сертифікат QSC є гарантією найбільш комфортного перебування гостей з Китаю.
04.02.2019
За даними Міністерства культури та туризму Турецької Республіки кількість українських туристів не лише продовжує стабільно зростати, але рік за роком досягає рекордних показників.
02.02.2019
Консорціум досліджень сталої біоенергетики (SBRC), оголосив про перший у світі комерційний рейс з використанням стійкого палива локального виробництва. Політ Ethihad Airways з Абу Дабі до Амстердаму відбувся 16 січня на Boeing 787 з двигунами GEnx-1B
Почему украинский турист "уходит" в интернет ?

Ласкавий лютий Печать
 Незважаючи на те, що лютий ніколи не був аж надто популярним місяцем для подорожей, цього року він виявився напрочуд приємним, затишним та комфортним: привабливі ціни на перельоти від лоукостерів, цікаві пропозиції від готельєрів, м'яка та сонячна погода, всупереч очікуванням. Для безтурботних мандрівок -- всі козирі на руках, навіть невсипуще сонце спонукало до дій. Та вже передчуваємо бурхливий березень -- один із найбільш насичених та популярних місяців для туризму. В очікуванні весни, нових пригод, зустрічей з цікавими людьми і чергового сплеску інтересу до подорожей ми підготували перший номер цього року: розглянули літні програми до гостинної Греції, яких, здається, буде забагато, проаналізували підсумки минулого року для авіації, помріяли про витончене та смачне Лазурне Узбережжя, насичені екскурсіями європейські вікенди, спекотні та загадкові Коста-Рику і Мексику.
Фото : з архіву прес-служби
 
«---


В СЛЕДУЮЩЕМ НОМЕРЕ

Зустрічайте спеціальний випуск , присв'ячений турсалону UITT-2019

25 березня


 

 

Главная О нас Контакты Мы на Facebook Мы Вконтакте
© ООО «Украинская Туристическая Газета». Все права защищены.
Использование материалов www.utg.net.ua для печатных изданий допускается только с письменного разрешения редакции;
для интернет-изданий разрешается при условии гиперссылки на www.utg.net.ua

Rambler's Top100
вверх